Opis stanowiska pracy

Udział w procesie przygotowania nowych produktów i wprowadzaniu ich na rynki Unii Europejskiej w branży FMCG.

W zakresie obowiązków znajdą się między innymi:
- Poszukiwanie i współpraca z podwykonawcami
- Badanie rynków
- Tworzenie i koordynacja kampanii produktowych oraz ich monitoring
- Współpraca z dostawcami i innymi działami
- Branie udziału w kształtowaniu polityki cenowej
- Śledzenie najnowszych trendów w product marketingu
- Dbanie o jakość realizowanych zadań

Wymagania

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe
- Znajomość języka angielskiego
- Nastawienie na innowacje i wdrażanie nowych rozwiązań
- Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie
- Znajomość MS Office w stopniu minimum dobrym

Prezentacja firmy

Firma of 2014 roku zajmująca się produkcja chemii gospodarczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media