Asystent w dziale prawnym

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: PAT02/2018

Miejsce pracy: Praga Północ (okolice Dworca Wileńskiego)

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa korporacyjna spółek prawa handlowego;

- przygotowywanie projektów wniosków, dokumentów i pism związanych z rejestracją podmiotów gospodarczych oraz zgłaszaniem zmiany danych tych podmiotów w rejestrze przedsiębiorców oraz urzędach;

- sporządzanie innych pism oraz dokumentów w języku polskim i angielskim;

- przygotowywanie kompleksowej dokumentacji do sądów i urzędów;

- koordynacja przebiegu dokumentów oraz prowadzenie rejestru dokumentacji;

- wsparcie w obsłudze transakcji związanych z zakładaniem, sprzedażą oraz dokonywaniem zmian w spółkach prawa handlowego zgodnie ze wskazaniami i instrukcjami;

- przygotowywanie protokołów ze zgromadzeń wspólników oraz uchwał i sprawozdań innych organów spółki zgodnie z instrukcjami;

- bieżący kontakt z polskimi i zagranicznymi podmiotami, kancelariami, bankami, sądami, urzędami, biurami rachunkowymi;

- tłumaczenie dokumentów prawniczych.

Wymagania:

- absolwent/absolwentka lub student/studentka studiów prawniczych lub kierunków pokrewnych;

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

- praktyczna znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office;

- umiejętność analitycznego myślenia;

- bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, sumienność;

- zaangażowanie i samodzielność przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole;

- zdolność szybkiego uczenia się i przystosowywania do wymogów oraz obowiązujących standardów;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- wysoka kultura osobista;

- komunikatywność.

Oferujemy:

- półroczne bonusy, które w skali roku są znacznym dodatkiem do pensji

- stałe godziny pracy (9:00 – 17:00);

- możliwość rozwoju z firmie oraz przyjazne środowisko pracy.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: PAT/02/2018

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.