Asystent w dziale organizacyjno-prawnym

Delta Trans Transporte Sp. z o.o.

Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Spółek Delta Trans poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystenta w dziale organizacyjno-prawnym.

Miejsce pracy: stacjonarnie - Świętochłowice

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu prawnego w bieżących działaniach,
  • wsparcie w przygotowywaniu/edycji umów,
  • sporządzanie prostych pism procesowych, wniosków egzekucyjnych, wezwań itp.,
  • prowadzenie dokumentacji i archiwizacja akt,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • absolwent prawa lub student III-V roku prawa w trybie zaocznym,
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,
  • zaangażowanie, dokładność i wnikliwość,
  • dobra organizacja pracy, umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi programów MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w przypadku studentów – umowa zlecenie,
  • możliwość kontynuowania zatrudnienia po pozytywnym wyniku egzaminu wstępnego na aplikację radcowską,
  • zróżnicowane zadania, możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu zespołu prawnego,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Prezentacja firmy

Delta Trans Sp. z o.o. w Świętochłowicach to wiodąca firma na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta