Asystent w Dziale Marketingu

Pink Shop Sp. z o.o.

03-876 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- analiza i monitorowanie efektywności podejmowanych aktywności marketingowych,
- współpraca z partnerami biznesowymi, w tym obsługa klienta
- aktywne działanie marketingowe na rynkach międzynarodowych
- tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla wybranych marek i przedsięwzięć

Wymagania

- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office(Word, Excel, Power Point)
- bardzo dobra znajomości języka angielskiego
- samodzielność
- zdolności organizacyjne
- umiejętność szybkiego uczenia się

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma handlowo- usługowa, posiadająca 10 sklepów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media