Asystent w Dziale Księgowym

Vattax Sp. z o.o.

Raszyn k Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukasz miejsca na wakacyjną praktykę lub staż?

Jesteś absolwentem uczelni wyższej lub szkoły średniej?

Jeśli tak - czekamy na Ciebie!

U nas poznasz tajniki pracy w wybranym przez Ciebie obszarze!

Jesteśmy firmą świadczącą usługi outsourcingowe w zakresie księgowości, kadr i płac. Chętnie dzielimy się wiedzą stąd poszukiwania nowych, świetnych ludzi! W tej chwili rozpoczynamy poszukiwania

ASYSTENTA/PRAKTYKANTA DZIAŁU KSIĘGOWYM

Miejsce pracy: Raszyn

To damy Tobie:

  • możliwość odbycia stażu, praktyki lub pracy na stanowisku asystenckim z perspektywą długofalowej współpracy,
  • ciekawe i pełne wyzwań zadania,
  • naukę i rozwój, zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych,
  • wsparcie Opiekuna merytorycznego oraz zespół chętny do dzielenia się wiedzą,
  • pracę wśród zaawansowanych technologicznie rozwiązań informatycznych,
  • możliwość poznania kilkunastu topowych programów księgowych jak eNova, SAP, Symfonia, programy ABS,
  • przyjazną i kameralną atmosferę w miejscu pracy.

Brzmi dobrze? Koniecznie czytaj dalej!

Czym się zajmiesz:

  • wsparciem księgowych w ich codziennej pracy,
  • archiwizowaniem dokumentacji,
  • wprowadzaniem danych do systemów księgowych,
  • poszerzaniem wiedzy, nauką i własnym rozwojem.

Jesteś tu? To nie wszystko!

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • statusu ucznia szkół średnich ekonomicznych, bądź studenta ostatnich lat studiów ekonomicznych lub związanych z finansami (status absolwenta też jest super!),
  • umiejętności sprawnej obsługi komputera,
  • podstawowej znajomości Excela,
  • zdolności analitycznych, zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • pozytywnego nastawienia.

Teraz to wszystko. Czekamy już tylko na Twoje CV!

Nie możemy się doczekać, aż Cię poznamy!

Prezentacja firmy

Od ponad 25 lat grupa księgowa Vattax świadczy kompleksowe usługi w obsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Praca dla studenta