Asystent w dziale Księgowości

Warszawa, mazowieckie

Hays Accountancy Finance

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1117396

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera branży deweloperskiej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta w dziale księgowości.

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy księgowanie wyciągów bankowych, weryfikacja i księgowanie faktur zakupu, a także rozliczeń wydatków pracowników. Asystent w dziale księgowości będzie również odpowiedzialny za przygotowanie przelewów i bieżącą alokację rozrachunków oraz wsparcie zespołu w przygotowaniu dokumentów na cele audytu i raportowania.

Poszukujemy kandydatów będących w trakcie studiów (zaocznych), a także osób z wykształceniem kierunkowym (finanse i rachunkowość). Wymagana dobra znajomość programu Excel oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Pierwsze doświadczenia zawodowe w postaci stażu/praktykbędą traktowane jako dodatkowe atuty. Na tym stanowisku sprawdzą się osoby otwarte, o zdolnościach analitycznych, samodzielne i sumienne.

Nasz klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony (rok),atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę w zespole, a także szeroki pakiet benefitów obejmujący opiekę medyczną, dostęp do platformy Benefit Systems, wyjazd integracyjne oraz naukę języków obcych. W firmie organizowane są również wspólne śniadania, imprezy oraz spotkania kulturalne.

Prezentacja firmy

WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
HAYS Poland jest firmą doradztwa... personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada ponad 350 biur w 25 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje ponad 5 tysięcy specjalistów.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Dywizja HAYS Accountancy & Finance składa się z zespołów: Finance, Financial Services, Banking oraz Legal.

HAYS Finance to grupa konsultantów, która może poszczycić się bogatą praktyką w zakresie: obsługi działów finansowych i księgowych przedsiębiorstw każdej branży. Współpracujemy z firmami prowadzącymi tzw. outsourcing księgowości, jak również z przedsiębiorstwami doradczymi, tzw. Big4, firmami doradztwa finansowego, a także strategicznego.

Należący do HAYS Accounatncy & Finance zespół Financial Services specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora finansowego. Realizuje projekty na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych, faktoringowych i innych.

Zespół HAYS Banking współpracuje z najbardziej prestiżowymi bankami komercyjnymi oraz instytucjami finansowymi.

Grupa HAYS Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników, adwokatów, radców prawnych oraz asystentów prawnych, nie tylko do kancelarii, ale również do firm na stanowisko in-house lawyer.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse