Asystent w dziale księgowości z jęz. Angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Główne zadania:
• Obsługa klientów i dostawców (telefoniczna, mailowa oraz systemowa),
• Udzielanie informacji na temat szczegółów płatności,
• Obsługa biura w zakresie prowadzenia i segregowania dokumentacji,
• Kontakt z klientem w języku angielskim,
• Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur,

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia ekonomicznego lub doświadczenie w księgowości
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższej
• Dobra znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
• Perspektywę dłuższego zatrudnienia (możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta po okresie próbnym),
• Możliwość rozwoju w firmie międzynarodowej,
• Miłą atmosferę pracy,
• Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowa, rabaty do sklepów sieciowych.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej (z możliwością przejścia na umowę stałą).

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami

Szukamy więcej osób!
Poleć ofertę znajomym żebyście mogli razem pracować :)

Numer referencyjny: Numer ref. PBF/2019/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.