Asystent w dziale księgowości funduszy inwestycyjnych

IQ Tax 1 Sp. z o.o. Sp. k.

00-564 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

IQ TAX jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi dla funduszy inwestycyjnych oraz dla spółek prawa handlowego. W związku z nowymi projektami poszukujemy Kandydata na stanowisko asystenta w dziale księgowości funduszy inwestycyjnych.

Opis stanowiska:

◾Asystent w dziale księgowości funduszy inwestycyjnych
◾Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

Oferujemy:

◾Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w obszarze księgowości oraz wyceny funduszy inwestycyjnych
◾Możliwość awansu i rozwoju
◾Stabilną pracę w doświadczonym zespole
◾Prywatny pakiet medyczny
◾Szkolenia
◾Możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach językowych
◾Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

◾Chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia
◾Zdolności analityczne
◾Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
◾Rzetelność, staranność oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
◾Zaangażowanie w pracę swoją i zespołu
◾Dobra znajomość Microsoft Excel

Mile widziane:

◾Wiedza z zakresu funduszy inwestycyjnych

Prezentacja firmy

Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym pełen zakres usług księgowych dl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa