Asystent w Dziale Kadr i Płac

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: Mazowieckie

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań
  • przygotowywanie dokumentów, teczek osobowych
  • przygotowywanie zestawień w programie Excel
  • współpraca z klientem wewnętrznym

Oczekiwania:

  • pro-kliencka postawa, zdolność szybkiego uczenia się
  • systematyczność i dokładność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2
  • dobra znajomość MS Excel
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy systemowej
  • • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • umowa zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpraca z międzynarodową instytucją finansową
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • lokalizacja: okolice Galerii Mokotów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.