Asystent w dziale IT 22 zł brutto/h, Lokalizacja: Belsk Duży k/Grójca

Adecco Poland Sp. z o.o.

Belsk Duży, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Belsk Duży

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w codziennym prawidłowym funkcjonowaniu sprzętu informatycznego oraz aplikacji biurowych. Pomoc użytkownikom końcowym, rejestracja zdarzeń w aplikacji HelpDesk
  • Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu i uruchamianiu Videokonferencji, nadzór i kontrola technicznego wyposażenia sal konferencyjnych.
  • Instalacja i konfiguracja komputerów opartych o system operacyjny MS Windows, sprawdzanie poprawności instalacji poprawek systemowych, oraz aktualizacji programów biurowych i antywirusowych
  • Ustalenie specyfikacji zasobów sprzętowych dla nowo kupowanych komputerów . Odpowiedzialność za porządek w bazie środków trwałych w części dotyczącej sprzętu IT.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z uszkodzeniami sprzętowymi i aplikacyjnymi.
  • Pomoc administratorom w zarządzaniu bazą obiektów domeny AD.
  • Udzielanie wsparcia dla użytkowników, dbanie o ich rozwój informatyczny.
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń i kursów z podstawowych narzędzi IT wspomagających pracę biurową.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów (preferowane kierunki o profilu informatycznym)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Umiejętności obsługi i konfiguracji urządzeń

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco na okres 6 m-cy
  • 22 zł brutto/h
  • Pełny etat od pon do pt / 8h dziennie

Numer referencyjny: EK/11/06/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.