IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Asystent w Dziale Handlowym

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Ozorków

Zadania / obowiązki:

  • wsparcie Działu Handlowego w bieżących zadaniach - przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, danych do raportów, kalkulacji, itp.
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • reprezentowanie firmy na targach i eventach
  • udział w spotkaniach z Klientami za granicą

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • udział w innowacyjnych projektach w branży automotive
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomość zagadnień jakościowych
  • min. średnie wykształcenie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych za granicę
  • doświadczenie w branży automotive i/lub firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.