Asystent w dziale graficznym

Artgeist Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Artgeist Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: ADG/06/2018

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu Designu w przygotowywaniu grafik
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów
  • Inne prace graficzne

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziani studenci
  • Umiejętność pracy przy indywidualnych projektach oraz w grupie
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dbałość o szczegóły
  • Chęć do nauki i pracy
  • Znajomość Adobe Ilustrator na poziomie średnio zaawansowanym
  • Wiedza z zakresu projektowania graficznego jako dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Możliwość nauki i poszerzania umiejętności oraz wiedzy związanej z pracą działu projektowo-graficznego oraz współpracą z innymi działami
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Pracę w twórczym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę zlecenie na okres wakacyjny (lipiec-sierpień)