Habasit Polska Sp. z o.o.

Asystent w Dziale BHP

Od: Habasit Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Potrzebujemy Twojego wsparcia w:

  • bieżących zadaniach w dziale BHP i Produkcji
  • kontroli oraz przygotowaniu dokumentacji

  • jesteś absolwentem lub studiujesz zarządzanie produkcją, BHP lub kierunki pokrewne
  • znasz MS Office
  • znasz podstawy języka angielskiego
  • jesteś osobą komunikatywną,
  • lubisz pracę z ludźmi
  • wyzwania nie są dla Ciebie problemem

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • 3 miesięczną płatną współpracę na podstawie umowy zlecenia
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swoich umiejętności i zdobyciem nowego doświadczenia

Zapraszamy do aplikowania!
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko prosimy o wysłanie CV na maila: jobs.poland@habasit.com