Asystent w dziale Automatyki

K&W Expert Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

 K&W EXPERT SP. Z O.O.

 poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         planowanie i składanie zamówień na towary z zestawień projektowych branży automatyki / elektryki

·         zapewnienie ciągłości dostaw i dostępności na towary wykorzystywane w procesie produkcji

·         zarzadzanie i optymalizowanie budżetu i kosztów zaopatrzenia poprzez analizę ofert oraz poszukiwanie nowych dostawców

·         pomoc przy tworzeniu i składaniu dokumentacji technicznej branży elektrycznej oraz AKPiA

·         współpraca z klientem oraz z działem technicznym dotycząca projektowanych układów automatyki

·         wyjazdy w charakterze pomocniczym na uruchomienie / serwisy instalacji AKPiA

Oferujemy:

·         umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia (elastyczność)

·         wynagrodzenie stałe zależne od posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności

·         motywacyjny system premiowy

·         wsparcie w zdobyciu doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego

·         udział w realizacji zróżnicowanych projektów

·         finansowanie ubezpieczenia na życie

Wymagania

 Wymagania:

·         wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (automatyk, elektryk, lub pokrewne)

·         znajomość pakietu Microsoft Office

·         znajomość schematów elektrycznych

·         prawo jazdy kategorii B

·         umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Mile widziane:

·         gotowość na wyjazdy wspomagające serwis urządzeń automatyki (przy współudziale osoby doświadczonej)

·         uprawnienia SEP do 1kV

Prezentacja firmy

K&W Expert Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań technolo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 800PLN - 5 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Automatyka