Asystent w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

I. Główne obowiązki:

Weryfikacja dokumentacji przygotowywanej w procesie audytowania podmiotów zarejestrowanych w BUR (m.in. raport i lista kontrolna)

Udział w przygotowywaniu odpowiedzi na wdrożone rekomendacje z audytów

Realizacja audytów jakości w podmiotach zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych

Współpraca i obsługa merytoryczna z audytorami i działającymi na zlecenie wykonawcami audytów w zakresie realizowanych audytów funkcjonowania podmiotów w Bazie Usług Rozwojowych

Prowadzenie rejestru audytów funkcjonowania podmiotów w Bazie Usług Rozwojowych (własnych i zleconych)

Weryfikacja wniosków o wpis do Bazy Usług Rozwojowych oraz weryfikacja usług rozwojowych publikowanych w Bazie

Dokonywanie analizy certyfikatów i akredytacji rynkowych oraz innych uprawnień wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego w zakresie świadczenia usług szkoleniowych i doradczych;

II. Wymagania:

Wykształcenie: minimum licencjat

Doświadczenie zawodowe min. 1 rok

Znajomość zagadnień z zakresu rynku szkoleniowego w Polsce oraz systemu realizacji PO WER

Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Bardzo dobra obsługa programów biurowych MS Office

III. Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy

Konkurencyjne warunki zatrudnienia

Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej instytucji o profilu finansowym

* Oferta pracy tymczasowej

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).