Asystent w Departamencie Bankowości Korporacji Międzynarodowych

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

 OTTO Work Force Solutions Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą  wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Wymiar etatu: możliwość pracy na niepełny etat

Oferujemy umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesu Know Your Client (Poznaj Swojego Klienta) dla Klientów Departamentu;

  • Wsparcie innych Departamentów w zakresie AML (Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy);

  • Wspieranie działań sprzedażowych oraz implementacji oferowanych produktów;

  • Wspieranie procesu kredytowego;

  • Wsparcie w zakresie administracji Departamentu;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: finanse i bankowość; ekonomia, prawo, anglistyka, lingwistyka stosowana);

  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie;

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem;

  • Podstawowa wiedza na temat produktów bankowych.

Dodatkowe atuty:

  • Odbyte praktyki/ staż lub 1-2 lata doświadczenia w instytucji finansowej (bankowość, consulting, finanse, ubezpieczenia);

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania korporacji międzynarodowych;

  • Wiedza z zakresu AML (Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy);

  • Wiedza z zakresu produktów bankowości transakcyjnej.

W zamian proponujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę - możliwość pracy na niepełny etat;

  • Świadczenie usług na rzecz jednej z największych instytucji finansowych na świecie;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju osobistego;

  • Opiekę medyczną, możliwość partycypacji w pakiecie sportowym.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.