Asystent-/tka Prezesa

JOBME S.A.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Помічник Керівника фірми

Місце роботи: Забже

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

Ми у пошуку людини, що буде відповідальна за:

• Планування, слідкування за календарем зустрічей і візитів Керівника фірми (Кореєць)

• Офісну адміністрацію, в тому числі збір інформації, пересилання документів, переклади усні та письмові

• Організацію та проведення як робочих зустрічей та і з гостями фірми, обслуговування робочих нарад

• Придбання канцелярського приладдя, візитних карток, штампів

• Організацію зустрічей та відряджень (квитки, бронювання, платежі, рахунки-фактури та касові звіти)

• Інші завдання, пов'язані прямо і безпосередньо з займаною посадою

Od kandydatów oczekujemy:

Від кандидатів очікуємо:

• Досвід роботи на аналогічній посаді принаймі кілька місяців

• Знання англійської мови ( усна та писемна) - обов'язкова умова!

• Комунікативне знання польської мови

• Знання MS Office та обслуговування офісної техніки

• Гнучкість та повну робочу доступність

Просимо про надсилання резюме англійською або польською мовами.

Oferujemy:

Ми пропонуємо:

• Робота від зараз, з понеділка по п'ятницю

• Привабливу заробітну плату

• Можливість отримання цікавого та багатого досвіду роботи

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta