Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/05/2018.

Asystent/tka Działu Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie stałej komunikacji z klientami firmy (e-mail i telefon)
  • Tworzenie zamówień i rejestracja ich w systemie
  • Weryfikacja poprawności dokumentacji
  • Współpraca z działem logistyki w zakresie sprawdzania zapasów
  • Monitorowanie rynku
  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach i wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (prace biurowe, obsługa klienta, wsparcie działu sprzedaży itp.)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office; mile widziana znajomość systemu ERP
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy z wymagającym klientem
  • Dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność

Klient oferuje:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Klienta na okres zastępstwa 1,5 roku (z możliwością przedłużenia współpracy)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteryjny system benefitów
  • Przyjazną atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: WS/04/2018/wa1

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa