Asystent/tka ds. Rekrutacji IT

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent/tka ds. Rekrutacji IT Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wsparcie konsultantów w realizacji projektów rekrutacyjnych w branży IT
  • wstępna selekcja aplikacji
  • budowanie wewnętrznej bazy Kandydatów
  • przygotowanie, redagowanie oraz kontrola merytoryczna ogłoszeń
  • uczestnictwo w budowaniu właściwego wizerunku firmy

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do pracy i pro-aktywna postawa
  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • zainteresowanie branżą IT
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • samodzielność oraz gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innego języka – bardzo mile widziana)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy na temat specyfiki pracy w rekrutacji
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowywane lekcje j. angielskiego)
  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.