Asystent/tka ds. administracyjnych

Michael Page

Berlin, zagranica

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która biegle zna język niemiecki i jest gotowa na pracę w okolicach Berlina.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest czołowa firma z branży budowlanej. Obecnie realizuje ciekawe projekty na terenie min. Niemiec.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów
  • Tłumaczenia dokumentów - na potrzeby wewnętrzne, inwestora i współpracujących jednostek administracyjnych (np. urzędy)
  • Kontakt z Urzędami
  • Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego
  • Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty
  • Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych
  • Zakup materiałów administracyjno - biurowych, niezbędnych do funkcjonowania pracy
  • Weryfikowanie, dekretowanie oraz elektroniczne rejestrowanie faktur
  • Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów

Profil kandydata

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w podobnej roli (mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta, zarówno w bezpośredniej jak i telefonicznej)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego - poziom tłumaczeń
  • Znajomość specyfiki branży budowlanej - mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość zasad korespondencji
  • Wielozadaniowość
  • Miłe usposobienie, otwartość oraz nastawienie na współprace

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet relokacyjny
  • Praca u lidera w swojej branży
  • Pakiet dodatkowych benefitów (dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Berlin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page