Asystent Technologa

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do #Unikalnych! Obecnie poszukujemy pracownika do Unihouse - fabryka domów modułowych w Bielsku Podlaskim, do Działu Technologii, na stanowisko:

Zadania osoby na tym stanowisku:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej na poszczególne projekty
  • Zarządzanie zmianami projektowymi i technologicznymi
  • Opisywanie procesów produkcyjnych i technologicznych
  • Rozwiązywanie problemów projektowych, wykonawczych i technologicznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego (budownictwo)
  • Znajomości AutoCAD, mile widziana znajomość Autodesk Revit
  • Znajomości języka angielskiego - B2
  • Znajomości języka niemieckiego – poziom min. podstawowy
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Analitycznego podejścia do problemu
  • Komunikatywności, otwartości na współpracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miejsce pracy Bielsk Podlaski
  • Zapewniamy bezpłatny transport do pracy w obie strony z Białegostoku oraz z Hajnówki
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wsparcie najlepszych specjalistów
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne i inne)

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy