Opis stanowiska pracy

Zakłady odzieżowe ,,Wybrzeże" S.l. to jeden z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia w Polsce. Jesteśmy firmą, która od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent Technologa Odzieży

Opis stanowiska

  • pomoc we współpracy z technologiem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży
  • pomoc w przygotowaniu rozmiarówki
  • uczestniczenie w monitorowaniu produkcji i wykonywaniu komentarzy do wzorów

Wymagania

Szukamy osoby która:

  • jest zmotywowana do nauki, zaangażowana i interesuje się modą
  • potrafi obsługiwać komputer
  • posiada minimum średnie wykształcenie

Prezentacja firmy

Zakłady Odzieżowe\"Wybrzeże\" S.I. to producent odzieży specjaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne