Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zespołem 200 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Chcesz poznać branżę logistyczną i uczestniczyć w realizacji projektów w Europie. Interesuje Cię benchmarking ze światowymi liderami, chcesz współpracować z najlepszymi projektantami w dziedzinie logistyki wewnętrznej. Chcesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie linii transportu wewnętrznego u uznanych odbiorców w całej Europie. Szukasz rozwoju i profesjonalnego środowiska, które będzie Cię w nim wspierać.

Dołącz do naszego zespołu projektowego jako:

Asystent Techniczny / Kreślarz

Miejsce pracy: Zakład w Żabowie k/Pyrzyc, Zachodniopomorskie

Twoje wyzwania:

  • Tworzenie rysunków technicznych 2D w SolidWorks
  • Bezpośrednia współpraca z Konstruktorem
  • Częściowy nadzór nad powierzonym projektem
  • Wsparcie zespołu projektowego w realizacji zadań projektowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających pracę

Twoje korzyści:

  • Praca w innowacyjnym przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój na rynkach zagranicznych.
  • Rozwój i doskonalenie Twojej wiedzy i umiejętności w pracy w zespole projektowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dopłaty do zajęć sportowych – karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna Lux Med.
  • Firmowy transport i świadczenia w ramach zakładowego funduszu.

Twoje kompetencje:

  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej produkcyjnej.
  • Praktyczna znajomość programów SolidWorks.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę w zespole i dla zespołu.
  • Metodyczność i koncentracja na zadaniu.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pośrednictwem przycisku APLIKUJ. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

#WEAREENGINEERS

Prezentacja firmy

Europa Systems - spółka należąca do grupy kapitałowej PAGED SA, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Architektura