Asystent Szefa Produkcji i Utrzymania Ruchu

BP Techem S.A.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Produkcyjna polska spółka akcyjna zatrudni Asystenta Szefa Produkcji i Utrzymania Ruchu.

Opis Stanowiska: Nadzór nad dokumentacją produkcyjną (dokumenty RW; PW; MM; PZ). Nadzór nad dokumentacją maszynową (Książki serwisowe maszyn). Obsługa bieżących zleceń produkcyjnych. Nadzór nad pracownikami produkcji.

Wymagane: wykształcenie techniczne, znajomość gospodarki magazynowej, zagadnień utrzymania ruchu, obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

Zapewniamy umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Praca w Piasecznie, pon.-pt. godz. 7.30-15.30

Prezentacja firmy

Polska firma handlowo-produkcyjna działająca na rynku od 1990 roku, Obec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości