Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Asystent Studia Foto

31-871 Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: ASF/08/2017

ZADANIA:

• Ewidencja towaru w studiu foto: przyjmowanie dostaw oraz ich zwrot

• Publikacja zdjęć na stronach poprzez obsługę dedykowanych konsoli

• Uczestnictwo w procesie przygotowania oraz logistyki produktów do sesji zdjęciowych

OFERUJEMY:

• Pracę w branży modowej

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Super atmosferę

• Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów

• Dużą samodzielność działania

• Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

• Zniżki na nasze produkty

• Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System

• Imprezy pracownicze

• Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez Program Talent Management

Wymagania

PROFIL KANDYDATA:

• Dobra znajomość programu Excel

• Odpowiedzialność i skrupulatność

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Mile widziana znajomość trendów mody streetwear

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i... sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Umbro, Timberland oraz Sizeer.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne