Asystent/Stażysta dział Halton Foodservice

Halton Sp. z o.o

04-993 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HALTON, światowy lider w rozwiązaniach klimatu pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej oraz w obiektach przemysłowych. Nasze rozwiązania powodują stworzenie środowiska pracy, które jest komfortowe, produktywne oraz oszczędne w ekspolatacji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT/STAŻYSTA w dziale Foodservice (biuro Warszawa) 1/2 etatu (elastyczne godziny pracy).

Opis stanowiska:
-pomoc w opracowywaniu dokumentacji technicznej. Branża HVAC
-kontakt z inżynierami oraz fabrykami
-oraz inne zadania w zależności od doświadczenia i zaangażowania

Wymagania

-Wykształcenie techniczne (mile widziani studenci ostatniego roku)
-Podstawowa znajomość programu Autocad
-Chęć własnego rozwoju, pomysłowość, dokładność, uzdolnienia projektowe
-Mile widziana znajomość języka angielskiego

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Halton światowy lider w rozwiązaniach klimatu pomieszczeń w budyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria