Oferta wyróżniona

Asystent Sprzedaży

Wrocław, dolnośląskie

Greenpoint S.A.

Opis stanowiska pracy

Wrocław Arkady
Sklep Greenpoint

OBOWIĄZKI:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Dbałość o estetyczny wygląd asortymentu oraz poczucie estetyczne
  • Wykonywanie czynności związanych z organizacją pracy sklepu

WYMAGAMY:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
  • Budowania długotrwałej relacji z Klientem
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
  • Stałe wynagrodzenie
  • Motywacyjny system premiowy
  • Liczne dodatki i rabaty dla pracowników
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Rozwój zawodowy

Wymagania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Greenpoint od ponad 10 lat na rynku jest marką dla kobiet ceniących wygodę i uniwersalny,... codzienny styl.
Różnorodność naszych kolekcji pozwala na stworzenie zestawów, w których każda kobieta będzie czuła się swobodnie i wyjątkowo.
Prostotę i lekkość naszych wzorów uzupełniają bogate kolorystycznie, naturalne tkaniny oraz dzianiny.
Wszystko to sprawia, że każda z Pań znajdzie coś dla siebie...
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie