Asystent sprzedaży

Infor PL S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za umawianie spotkań Przedstawicieli Handlowych z obecnymi i nowymi klientami B2B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania (2800 zł brutto podstawy + wysokie prowizje)
  • Pracę na bazach leadowych, aktualnych klientach, bazach z konferencji
  • Wsparcie coachingowe i szkolenia przygotowujące do pracy, jak również podnoszące kwalifikacje
  • Dobrą atmosferę i możliwość rozwoju
  • Pakiet szkoleń
  • Kartę Multisport
  • Owocowe poniedziałki

Idealny kandydat to osoba, która:

  • Ma doświadczenie w pracy z telefonem (najlepiej przy umawianiu spotkań)
  • Łatwo nawiązuje i utrzymuje kontakty
  • Lubi pracę stacjonarną w biurze lub w domu (w niektórych przypadkach jest możliwość pracy zdalnej)

Brzmi interesująco?
Zaaplikuj bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta