Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2018.
Oferta wyróżniona

Asystent sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Infor PL S.A.

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za umawianie spotkań Przedstawicieli Handlowych z obecnymi i nowymi klientami B2B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania (2800 zł brutto podstawy + wysokie prowizje)
  • Pracę na bazach leadowych, aktualnych klientach, bazach z konferencji
  • Wsparcie coachingowe i szkolenia przygotowujące do pracy, jak również podnoszące kwalifikacje
  • Dobrą atmosferę i możliwość rozwoju
  • Pakiet szkoleń
  • Kartę Multisport
  • Owocowe poniedziałki

Idealny kandydat to osoba, która:

  • Ma doświadczenie w pracy z telefonem (najlepiej przy umawianiu spotkań)
  • Łatwo nawiązuje i utrzymuje kontakty
  • Lubi pracę stacjonarną w biurze lub w domu (w niektórych przypadkach jest możliwość pracy zdalnej)

Brzmi interesująco?
Zaaplikuj bezpośrednio poprzez portal.

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce... prawno-gospodarczej. Od 30 lat ugruntowuje na rynku pozycję lidera w swojej branży.

Pomysłodawcą, założycielem firmy i Prezesem Zarządu INFOR PL S.A. jest Ryszard Pieńkowski. Od wielu lat odbiorcami produktów INFOR-u są właściciele firm, menedżerowie, prawnicy, a także księgowi, kadrowi i urzędnicy.

W skład Grupy IFOR PL wchodzi spółka INFOR PL S.A. oraz spółki-córki: INFOR Biznes Sp. z o.o - wydawca "Dziennika Gazeta Prawna" oraz spółka o profilu informatycznym INFOR IT Sp. z o.o.

Do najbardziej rozpoznawalnych marek INFOR-u należą m.in. "Dziennik Gazeta Prawna” oraz tematyczne serwisy internetowe infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl oraz forsal.pl.

Oprócz tego od wielu lat budowany portfel profesjonalnych produktów papierowo-internetowych (m.in. „Monitor księgowego”, „Rachunkowość Budżetowa”, ”Personel i Zarządzanie”, „Gazeta Samorządu i Administracji”), serwis księgowych infor.pl, platformy internetowe IFK, IRB, aplikacja INFORORGANIZER, a także bogata grupa produktów INFORLEX.PL.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta