Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami przychodzącymi (nie wydzwaniamy w ciemno po klientach),
  • weryfikacja potrzeb klientów,
  • przekazywanie klientów do działu sprzedaży

Umiejętności, które rozwiniesz:

  • komunikacja werbalna i niewerbalna,
  • prowadzenie prezentacji,
  • budowanie relacji z klientem,
  • słuchanie i analizowanie potrzeb,
  • domykanie sprzedaży

Co możemy Ci zaoferować?

  • wynagrodzenie 2200 netto + premia (500 - 1000 zł, w zależności od realizacji planu),
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (linia 3,5,8,14),
  • luźną atmosferę w zespole i firmie,
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy w godzinach 7:00 - 9:00,
  • indywidualne podejście dla każdego,
  • spotkania integracyjne

Wymagania

Odpowiedni kandydat:

  • studiuje zaocznie - warunek obowiązkowy,
  • posiada pierwsze doświadczenie w marketingu/ dziale obsługi klienta/ reklamacji/call center,
  • płynnie komunikuje się w języku angielskim,
  • łatwo nawiązuje kontakt i buduje relacje z innymi ludźmi,
  • interesuje się nowinkami technologicznymi,

Prezentacja firmy

Growthlab.pl <br/>Tworzymy kampanie cold mailingowe z gwarancją skuteczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 570PLN - 3 738PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta