Opis stanowiska pracy

Praca w salonie samochodowym od poniedziałku do piątku i w niektóre soboty.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- obsługę klienta,
- sprzedaż samochodów
- obsługę posprzedażną zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
- nawiązanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
- prezentowanie samochodów oraz przeprowadzanie jazd testowych

Premie, dodatki: tak

Wymagania

-dyspozycyjność

- umiejętności handlowych i negocjacyjnych
- prawo jazdy kategorii B
- systematyczność i dobra organizacja pracy
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu dobrych relacji interpersonalnych

- pasja do motoryzacji

Prezentacja firmy

Autoryzowany dealer samochodowy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne