Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie poszukujemy ASYSTENTA SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Obowiązki

  • Bieżąca pomoc w podstawowych czynnościach biurowych;
  • Wsparcie w czynnościach realizowanych przez dział sprzedaży, m.in. tworzeniu ofert handlowych, baz danych oraz sporządzaniu tłumaczeń dokumentów handlowych;
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami;
  • Kontrolowanie prawidłowej realizacji zamówień.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (poziom C1) - warunek konieczny;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość systemu Comarch XL;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć podjęcia współpracy na stałe.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, a także pakiet benefitów socjalnych (karta Multisport oraz opieka medyczna);
  • Warunki finansowe dostosowane do doświadczenia oraz umiejętności;
  • Wdrożenie oraz przyuczenie do stanowiska;
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego;

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Analityka , Praca Obsługa klienta