Asystent spedytora

Nata-2

Warszawa, Targówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad realizacją zleceń oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg
  • obsługę dokumentacji związanej z transportem
  • nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy

Wymagania

  • umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji
  • komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży usług/produktów lub w obsłudze klienta (mile widziane)
  • dobra znajomośc pakietu MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system premiowy

Prezentacja firmy

Specjalnością firmy NATA-2 już od 1998 roku jest profesjonalny tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa