Opis stanowiska pracy

Oferta jest skierowana do absolwentów z kierunkiem transport / logistyka, lub do kandytatów z min. 1 letnim doświadczeniem w branży TSL, którzy chcą u nas osiągnąć status Spedytora i rozwijać z nami nasz oddział w Poznaniu.

Główne zadania:
Prace asystenckie polegające na:
•Budowaniu i uzupełnianiu bazy danych przewoźników,
•Kompletowaniu dokumentów transportowych,
•Wprowadzaniu danych do systemu,
•Współpracy z firmami zewnętrznymi w celu realizacji usługi transportowej,
•Przygotowywaniu raportów, zestawień.

Kandydatom oferujemy:
•stabilną pracę w firmie będącej ekspertem w zakresie spedycji międzynarodowej
•zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarze TLS oraz Status spedytora międzynarodowego
•Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem
•Miłą oraz przyjazną atmosferę
•Pakiet medyczny

Wymagania

• min. 1 letnie do doświadczenie w branży TSL lub absolwent kieruku transport / logistyka
•Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
•Zaangażowanie, komunikatywność
•Wysokie zdolności analityczne
•dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
•Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Prezentacja firmy

Spedycja Międzynarodowa oraz Agencja Celna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców