Asystent Specjalisty ds. Ubezpieczeń

Sobiesław Zasada Automotive

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• wsparcie Specjalisty ds. Ubezpieczeń – ubezpieczenia komunikacyjne oraz majątkowe

• diagnozę potrzeb Klientów i doradztwo w doborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeń

• obsługę Klientów zgodnie ze standardami i procedurami firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

• nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

• dobrej organizacji pracy własnej oraz sumienności przy wykonywaniu powierzonych zadań

• wiedza w zakresie ubezpieczeń i doświadczenie w obsłudze klienta będą dodatkowym atutem

• prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Ubezpieczenia