Asystent Specjalisty ds. Funduszy UE

Fundacja Euro-Most

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Studentów III-V roku kosztorysowanie, technologie OZE, rachunkowości i finanse, bankowość, ekonomia) do prac związanych z przygotowaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE.

Wymagania

• znajomość pakietu MS Office,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Fundacja EURO-MOST od wielu lat świadczy kompleksowe usługi doradcze zwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne