Asystent / Specjalista - w dziale Łańcucha Dostaw

Axtel Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, mazowieckie

Axtel Sp. z o.o. Sp. K. od ponad 14 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych.
Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą, która przyjmuje do swojego zespołu kreatywnych ludzi.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Od: Axtel Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Warszawa

AXTEL
Dział Operacyjny - Łańcuch Dostaw

Stanowisko:

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie zamówień krótko i długoterminowych na podstawie zleceń produkcyjnych, według kontraktów zawartych z dostawcami;
• koordynacja dostaw produktów pod potrzeby produkcji oraz nadzór nad ich realizacją
• ewidencja i wprowadzanie do systemu informatycznego dokumentów dot. zakupów
i magazynu;
• kontrola poziomu zapasów w magazynie;
• przygotowywanie raportów produkcyjnych i logistycznych;
• bieżąca współpraca z firmami transportowym;
• bieżąca współpraca z agencjami celnymi w zakresie odpraw celnych (export, import);
• weryfikacja faktur zakupowych i transportowych pod kątem ich zasadności;
• ścisła współpraca z działami magazynu, produkcji i księgowym.

Nasze oczekiwania:
• min. 1. letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze logistyki, zakupów lub łańcucha dostaw;
• wykształcenie wyższe lub w trakcie zdobywania;
• znajomość procesów w łańcuchu dostaw;
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;
• dobra znajomość j. angielskiego;
• odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
• dokładność i bardzo dobra organizacja pracy;
• zaangażowanie i wysoka kultura osobista;
• znajomość programu OPTIMA będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:
• ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej;
• perspektywę rozwoju w ramach struktury firmy;
• pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze;
• umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.