Asystent / Specjalista ds. importu

Fellowes Polska S.A.

Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

w Centrum Dystrybucyjnym Fellowes Polska w Markach

Jeżeli:

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (codzienna korespondencja z firmami zagranicznymi)
  • Kontakty z naszymi stałymi dostawcami, urzędami celnymi, współpracownikami nie stanowią dla ciebie problemu
  • Świat kalkulacji i analiz nie jest ci obcy – znasz excel i ew. programy do obsługi przedsiębiorstw
  • Jesteś uporządkowany/a, dobrze zorganizowany/a i chcesz podnosić kwalifikacje i usprawniać pracę

Oferujemy ci:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w globalnie działającej firmie
  • zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
  • szkolenie językowe
  • pakiet opieki medycznej

Specjalista ds. importu, Asystent ds. importu, Import/Export, Import/Export Manager, Specjalista ds. zakupów i importu, Import

Prezentacja firmy

<br/><br/>Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi