Asystent Serwisu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji z obszaru sprzętu medycznego poszukujemy kandydatana na stanowisko Asystenta/Asystentki Serwisu. Preferowane miejsce zamieszkania to Warszawa

Asystent SerwisuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przyjmowanie przysyłanych aparatów do warsztatu
  • Zlecenia serwisowe od klientów
  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową
  • Kontrola magazynu części zamiennych
  • Inne bieżące działania oraz pomoc serwisantom

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność komunikacji oraz czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy
  • System niezbędnych szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.