Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0485

Obowiązki:

zakres czynności asystentów sędziów określa Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z 8 listopada 2012 r. w sprawie czynności asystentów sędziów (Dz. U. z 2012 r. , poz. 1270)
Godziny pracy: 7-15

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Pozostałe wymagania:

  • ukończone wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczne uznane w Polsce,

Miejsce pracy: Dąbrowszczaków 44A, 10-543 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: oferta konkursowa nr K-1100-10/19 informacje dostępne na stronie internetowej http://www.olsztyn.so.gov.pl Wymagane dokumenty: - wniosek o zatrudnienie na stanowisku asystenta sędziego, - własnoręcznie sporządzony życiorys i informacja o przebiegu kariery zawodowej, - oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych na kierunku prawo w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra albo zaświadczenie o zdanym egzaminie magisterskim, albo oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie zagranicznych studiów wyższych na kierunku prawo uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie odrębnych przepisów, - oświadczenie, o którym mowa w art. 155a § 6 ustawy z 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. z 2018 r., poz. 23 z późn. zm.) tj. oświadczenie, że nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, - oświadczenie, że kandydat jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich, - aktualna fotografia zgodna z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych, - własnoręcznie podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z art. 9 ust. 1 RODO Do zgłoszenia kandydat może dołączyć dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia. Termin i miejsce składania dokumentów: Osoby zainteresowane przystąpieniem do konkursu proszone są o złożenie wymaganych dokumentów z podaniem oznaczenia konkursu w terminie do 28 marca 2019 r. bezpośrednio w siedzibie Sądu Okręgowego w Olsztynie, ulica Erwina Kruka 44A w Biurze Podawczym (parter) pokój nr 6 lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Sąd Okręgowy w Olsztynie, 10-543 Olsztyn, ul. Erwina Kruka 44A. W przypadku nadania dokumentów za pośrednictwem operatora pocztowego za datę ich złożenia uważa się datę nadania przesyłki w placówce operatora pocztowego.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - pisemnie

Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Osoba do kontaktu: Joanna Kucznier

Telefon: 89 521 61 57

Email: oddzial.kadr@olsztyn.so.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy