ASYSTENT RODZINY - Trzcianne, podlaskie

Od: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzciannem

Opublikowano:18-04-2019 | Ostatnia aktualizacja:28-04-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie Bez wykształcenia

Branża: Oferty pracy na Ochrona

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0228

Obowiązki:

wpieranie i aktywizacja rodzin w szczególności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo- wychowawczych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Socjologia, Nauki o Rodzinie, Praca Socjalna
  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Asystent rodziny

Pozostałe wymagania:

  • Poziom wykształecenia: wyższe pedagogiczne na kierunku: Socjologia, Nauki o Rodzinie, Praca Socjalna lub wykształcenie średnie + staż pracy min 1 rok z rodziną. Wymagana umiejętność: praca z rodziną i dziećmi

Miejsce pracy: 19-104 Trzcianne, powiat: moniecki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy, kserokopie dyplomów potwierdzających kwalifikacje

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: poniedziałek - piątek, Godziny : 07:30-15:30

Osoba do kontaktu: Renata Siuchno

Telefon: 85 713 10 32

Email: gopstrzcianne@o2.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty