Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0877

Obowiązki:

- utrzymywanie stałego kontaktu z rodzinami objętymi działaniami projektu; - opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodzinny oraz zespołem projektowym; - podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacjach tego wymagających; - prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z rodziną; - współpraca z właściwymi instytucjami wspierającymi rodzinę (m.in. szkoła, OPS, itp.); - indywidualne konsultacje z uczestnikami projektu wynikające z bieżących potrzeb; -współpraca z zespołem projektowym w zakresie monitorowanie sytuacji uczestników projektu; - stały kontakt z uczestnikami projektu; - stała współpraca z pozostałymi pracownikami fundacji; - wypełnianie obowiązków zgodnie z ustawą o wsparciu rodziny i pieczy zastępczej

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy lub wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna MIEJSCE PRACY: Biuro Fundacji (ul. Reymonta 49A,Opole) oraz teren realizacji projektu tj. województwo opolskie

Miejsce pracy: Reymonta 49A, 45-072 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane CV i list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy