Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0408

Obowiązki:

1. Opracowanie i realizaja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym
2. Opracowanie we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej, planu pracy z rodziną , który jest skoordynowany z planem pomocy dziecku umieszczonemu w pieczy zastępczej
3. Prowadzenie pracy z rodziną za jej zgodą z jej aktywnym udziałem , motywując rodzinę do aktywnego współdziałania w realizacji planu pracy
4. Wspieranie rodziny poprzez konsultacje i działania o charakterze edukacyjnym
5. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z rodziną
6. Stała współpraca z pracownikami socjalnymi OPS
7. Sporządzanie sprawozdawczości z zakresu powierzonych dzialań
8. Sporządzanie, na wniosek sądu, opinii o rodzinie i jje członkach
9. Wspołpraca z jednostakmi administracji rządowej i samorządowej, właściwymi organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami i osobami specjalizującymi się w działaniach na rzecz dziecka i rodziny
10. Współpraca z zespołem interdyscyplinarnym lub grupą roboczą , o których mowa w art. 9a ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Umiejętności : znajomość przepisów ustawy o pomocy społecznej, ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, ustawie o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, KPA

Miejsce pracy: PIASTÓW 10H, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: 1. List motywacyjny 2. CV 3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie 4. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie , staż pracy i kwalifikacje potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem 5. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych 6. Oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe 7. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji 8. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku w przypadku dokumentacji zawierającej wizerunek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy