Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent Rekrutacji

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Współudział w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska podstawowego i średniego szczebla (administracja biurowa, produkcja, magazyny, logistyka)
  • Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń
  • Selekcja otrzymanych aplikacji oraz organizacja oraz współudział w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych
  • Raportowanie i analiza efektywności procesu rekrutacji i selekcji
  • Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych
  • Aktywne budowanie wizerunku Firmy na lokalnym rynku

Wymagania:

  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia od profesjonalistów w rekrutacji
  • Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń wstępnych i cyklicznych, wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników, stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe powiązane z wynikami pracy (premie miesięczne)
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet dodatkowych benefitów
  • Możliwość pracy w firmie będącej liderem,
  • Możliwość rozwoju poprzez kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych
  • Udział w prestiżowych projektach dla największych firm z regionu jak i z kraju
  • Samodzielność w realizacji codziennych zadań
  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana aplikuj wraz z CV !!!

Numer referencyjny:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.