Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1931

Obowiązki:

Zgodny z przepisami ustawy "Prawo o prokuraturze" oraz wynikających z niej aktów wykonawczych.
Godz. pracy 7.30-15.30,
Tymczasowy system dwuzmianowy 7.00-15.00, 12.30-20.30
Rozpoczęcie pracy po zakończeniu procedury konkursowej.
Wynagrodzenie 4300 zł brutto (+ew. wysługa lat)
Umowa o pracę na czas nieokreslony w przypadkach określonych przepisami, w pozostałych przypadkach umowa o pracę na czas określony (6 m-cy) z możliwością późniejszego zawarcia na czas nieokreślony.
Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie: http://www.elblag.po.gov.pl w dziale "PRACA"

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Ukończone wyższe studia i uzyskany tytuł magistra lub zagraniczne studia uznane w Polsce, uprawnienia zgodnie z wymaganiami określonymi w Ustawie "Prawo o prokuraturze". Szczegóły dostępne na stronie internetowej http:// www.elblag.po.gov.pl/ w dziale "PRACA. Termin składania dokumentów do 24 grudnia 2020 r.

Miejsce pracy: Pułkownika Stanisława Dąbka 8-12, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Oferta otwarta-konkursowa -termin składania dokumentów aplikacyjnych do 24 grudnia 2020 r. CV, świadectwa pracy oraz dokumenty wskazane w ogłoszeniu BIP Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie: http://www.elblag.po.gov.pl w dziale "PRACA"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy