Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Opis zadań na stanowisku:

  • Współpraca – jako Asystent Projektu, członek Biura Projektów – z Kierownikami Projektu zarządzającymi projektami technologicznymi i organizacyjnymi w obszarze infrastruktury informatycznej (IIT)
  • Organizowanie współpracy między członkami Zespołów Projektowych
  • Wspieranie Zespołów Projektowych w zakresie logistyki i organizacji przedsięwzięć projektowych
  • Monitorowanie i raportowanie operacyjne postępów prac w projektach
  • Komunikowanie projektów do organizacji, w tym komunikacja zarządcza – raporty, prezentacje
  • Rozliczanie majątkowe zakończonych projektów, wspieranie Kierowników Projektu w realizacji procesu, ulepszanie i monitorowanie procesu
  • Rozwijanie i zarządzanie repozytoriami projektowymi – zbiory danych (w tym – dokumentacja projektowa), narzędzia, dostępy
  • Zarządzanie portfolio projektów, w tym – roadmapą projektów

Wymagania:

Kompetencje wymagane (brak wyklucza):

  • Język angielski biegły w mowie i piśmie (liczne tłumaczenia z języka polskiego na język angielski, kontakty telefoniczne i mailowe z obcokrajowcami)
  • Znajomość pakietu Office (bardzo dobra znajomość PowerPoint i Excel, dobra Word)

Cechy osobowe:

  • Skrupulatność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra umiejętność samoorganizacji i planowania własnej pracy
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi
  • Asertywność
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i operatywność
  • Ukierunkowanie na wynik

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane – ofertę kierujemy również do studentów (np. ostatniego roku), studia techniczne NIE są wymagane.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania wiedzy z dziedziny infrastruktury informatycznej (IIT) w trakcie wykonywania codziennych zadań.
  • Rozwój kariery zawodowej w kierunkach: Project Management Office (PMO), Project Portfolio Management (PPM).
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia dzięki pracy w międzynarodowej korporacji.
  • Pracę w dobrej atmosferze, w zgranym zespole.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja