Asystent projektu z językiem niemieckim

Billennium Sp. z o.o.

Warszawa, 00-838, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, 00-838

Obowiązki:

  • Bliska współpraca z klientami niemieckojęzycznymi
  • Odbieranie zapytań ofertowych od klientów niemieckojęzycznych
  • Tłumaczeniu i formatowanie zapytań ofertowych
  • Współpraca z zespołem i raportowanie do managera

Wymagania:

  • Język niemiecki bardzo dobry w mowie i piśmie (poziom C1)
  • Dobry jezyk angielski (poziom B2)
  • Dobra organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy asystenckiej
  • Mile widziana znajomość branży IT

Co oferujemy:

  • Wiele ścieżek rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Regularne oceny ewaluacyjne i feedback
  • Elastyczność, swobodę działania i rozwoju
  • Świetną atmosferę pracy i wiele benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.