Opis stanowiska pracy

IDOM jest międzynarodową firmą dostarczającą profesjonalne oraz zintegrowane usługi w zakresie inżynierii, architektury i doradztwa. Firma szybko zdobywa uznanie na rynkach światowych. Od momentu powstania w 1957 roku w Hiszpanii firma współpracowała z ponad 10 000 klientów, realizując ponad 30 000 projektów na pięciu kontynentach. Ewolucja rynku i nowe wymagania naszych Klientów sprawiają, że IDOM posiada coraz szerszy zakres oferowanych usług oraz dba o rozwój umiejętności swoich pracowników. Obecnie zatrudniamy około 2 700 osób, które biorą udział w projektach Spółki na całym świecie. IDOM Polska dysponuje wielobranżowym zespołem prowadzącym projekty infrastrukturalne na różnych etapach procesu inwestycyjnego: Studium Wykonalności, Projekty Koncepcyjne oraz Dokumentacji Projektowej (koncentrując swoją działalność w obszarze infrastruktury transportowej, w szczególności kolejowej, drogowej i miejskiej). W obecnej chwili projektujemy około 1000 km linii kolejowych.

Asystent projektu z językiem litewskim

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za wsparcie zespołu zarządzającego projektem oraz wykonywanie tłumaczeń z języka litewskiego w związku z realizowanymi projektami. Mile widziani studenci lub absolwenci studiów na kierunkach Budownictwo/Transport/Inżynieria Lądowa lub pokrewne, bądź posiadający doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi technicznymi.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka litewskiego w mowie i piśmie,
  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy w biurze w samym Centrum Warszawy lub elastyczne godziny pracy,
  • Mile widziany status studenta,
  • Znajomość języka angielskiego
  • Możliwość udziału w wyjazdach służbowych na Litwę,
  • Znajomość języka hiszpańskiego i/ lub języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności z języka angielskiego (kursy wewnętrzne),
  • Pracę w młodym zespole, gdzie stawiamy nacisk na wzajemną pomoc i przyjazną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku dostosowanym do profilu kandydata.

Prosimy o dopisanie na załączonym CV następującej klauzuli/ klauzul oraz przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj".

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji.

Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o. również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IDOM jest międzynarodową firmą dostarczającą profesjonalne oraz z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa