ASYSTENT PROJEKTU – INŻYNIER BUDOWY

Space4u Sp. z o.o.

03-707 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• wsparcie w realizacjach prac aranżacyjnych biur,

• wspomaganie działu kosztorysowania i zamówień,

• kontakt z dostawcami materiałów, koordynacja dostaw materiałowych,

• tworzenie rysunków warsztatowych, dokumentacji powykonawczej

• uczestnictwo w nadzorowaniu realizowanych prac,

• uczestnictwo w odbiorach technicznych,

• bezpośrednia współpraca z kierownikami robót (budowlanych, sanitarnych, elektrycznych),

Wymagania

Wymagania:

• znajomość programów pakietu MS Office lub pokrewnych oraz AutoCad,

• aktualne prawo jazdy kategorii B,

• zaangażowanie,

• umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole,

• chęć dalszego pogłębiania wiedzy,

• zdolność planowania pracy i nadawania priorytetów,

Prezentacja firmy

Firma budowlana

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie