Asystent Projektanta

GK-EL Projekt s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa, Mokotów

- udział w procesie projektowym konstrukcji fasadowych aluminiowo-szklanych, fasad wentylowanych z paneli blaszanych, okładzin ceramicznych, okładzin płyt włókno-cementowych, konstrukcji stalowych
- prowadzenie korespondencji związanej z projektem
- ustalenia z inwestorem i wykonawcą
- praca czasowa z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony

Wymagania
- wykształcenie techniczne na kierunku Budownictwo (pełne lub trwające)
- dobra znajomość programu Auto CAD
- samodzielność i zaangażowanie w ramach powierzonych zadań
- podstawowa znajomość zasad projektowania
- mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji fasadowych
- mile widziani studenci 4-go roku studiów i wyżej

Oferujemy
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- rozwój i doskonalenie własnych umiejętności
- pracę pod opieką doświadczonego konstruktora
- pracę przy dużych, ambitnych projektach

Prezentacja firmy

GK-EL Projekt s.c. jest biurem projektowym specjalizującym się w projekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria