Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy absolwentów Budownictwa (bez doświadczenia lub z doświadczeniem) oraz studentów studiów dziennych lub zaocznych do Biura Projektowego na stanowisko Asystenta Projektanta.

Wymagania

Wymagania:
1. Dyspozycyjność - pełny etat. Studenci minimum 3 dni w tygodniu;
2. Studia budowlane ukończone lub w trakcie;
3. Obsługa programów typu CAD;
4. Praca w Bielsku-Białej.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Biurem Projektowym, które stawia na wdrażanie nowych technol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja / Sekretariat